The DogFather Zinfandel Reserve

Beschikbaarheid: Op voorraad
i

We doen er alles aan om dit artikel op tijd te leveren. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bestelling vertraagd is.

De iconische The DogFather Zinfandel Reserve  uit Lodi, Californië is een echte blockbuster!

Vol en rijp van karakter met in de geur pruimen, getoast eiken, met tonen van vanille en chocolade. 

De wijn komt uit Lodi, een kwaliteits subgebied binnen Californië. Gemaakt van de Zinfandel druif (in Italië Primitivo genoemd) die met de hand is geoogst om een zo goed mogelijke selectie van de druiven te maken. De wijn heeft gerijpt in Amerikaans eiken vaten om het 'Reserve' karakter te verkrijgen in de wijn. De wijn is slechts licht gefilterd om zoveel mogelijk geur en smaak in de wijn te behouden.

The DogFather Zinfandel Reserve past goed bij rood vlees, gegrild vlees, wild gerechten, tapas, gedroogde hammen en bijvoorbeeld gerijpte kazen.

Gouden Medaille Mundus Vini

Gouden Medaille Concours Mondial Brussel

 

 

Normale prijs 14.95 Speciale prijs 11.45 23% korting
Aanbieding

 

Meer informatie
Jaar 2021
Wijnhuis Mare Magnum
Wijnland Verenigde Staten
Wijnstreek Californië
Wijnsoort Rood
Druivenras Zinfandel
Wijn-spijs Tapas Vlees Rood vlees Gegrild vlees Wild Stoofgerechten Pasta Harde en gerijpte kaas Oosterse keuken
Classificatie California Zinfandel
Inhoud 75cl
Alcoholpercentage 13,5%
Serveertemperatuur 18-19 Graden
Kleur Intens donker rood
Geur Zoete pruim, cassis, tonen van chocolade en vanille
Smaak Volle smaak, donker rood fruit, ook mooie frisse tonen, rijke wijn met tonen van drop. Lange afdronk.

The DogFather Zinfandel Reserve komt het uit gebied Lodi welke is gelegen in Californië aan de oostkust van de Verenigde Staten. Lodi staat bekend om zijn uitermate goed kwaliteit van de Zinfandel druif.  Californië is het grootste kwaliteits wijn gebied van de Verenigde Staten waar veel Chardonnay en Zinfandel staat aangepland.

De DogFather Zinfandel Reserve is een rijke volle wijn met een hoge concentratie aan geuren en smaken. De geur geeft cassis, rijpe pruim, oaky vanille en tonen van Chocolade. De smaak is vol fruitig met ook rijpe pruim, zwarte bes, kruiden met iets vanille van de houtrijping op Amerikaanse wijnvaten. De afdronk is lang en soepel met veel rijpe fruittonen.

De DogFather Zinfandel Reserve past goed bij rood vlees, BBQ, wild gerechten , stoofschotels en bijvoorbeeld gerijpte kazen. 

Schrijf een beoordeling